kartvizit şeklinde USB flash bellek

 

USB kartvizit

Baskılı Kartvizit şeklinde USB flash bellek ihtiyacınız için hazırız.

Kart tipi USB flash bellekler ile birçok kullanım alanı mümkündür. Baskılı olarak Toplantı ve kongrelerde katılımcılara dağıtılabilir. Müşterilere dağıtmak üzere çok güzel bir promosyon seçeneğidir. İşletmenizin tanıtım dosya ve videoları yüklenip tanıtım amaçlı kullanılabilir.  Görsellerin basılabilmesi için büyük bir alan olması avantajdır. Kullanıcılar için farklı bir seçenektir, cüzdan veya çantada rahatlıkla taşınabilir. Müşterileriniz bu hediyenizi günlük hayatında özel amaçları ile de kullanıp uzun süre beğeniyle yanında taşıyabilir.

Bu konuda Temsilcinizin ayrıntılı desteği için bizi 0212 356 96 73 numaralı telefonumuzdan her zaman arayabilirsiniz.

baskılı kartvizit şeklinde USB bellek

Baskılı USB flash bellekler stoklarımızda boş olarak bekletilmektedir. Talep ettiğiniz miktarda baskı yapılmaktadır.

mevcut stoklarımız 4Gb, 8Gb ve 16Gb belleklerden oluşur. Ancak sipariş yoğunluğuna göre stok sayılarımızda değişiklik olabilir. Stok miktarını lütfen müşteri temsilciniz den teyit ediniz.

Ürünün boyutları kullandığınız kredi kartı yada ehliyetinizin boyutlarına çok yakındır. baskı yapılacak görselinizin 86x54mm olması baskı için uygundur.

Baskıda kullanılacak görselin çözünürlük kalitesi iyi sonuçlar alabilmek adına önemlidir.  vektörel ya da en az 720dpi olması önerilir. Kartın arkasına ve önüne iki farklı tasarımızı bastırmayı tercih edebilirsiniz.

Bu konuda grafik uzmanımız her zaman size destek olmaya hazırdır.

Grafiklerinizi kendiniz hazırlayıp bize gönderebileceğiniz gibi logonuz , sloganlarınız gibi görsel nesnelerinizi bizimle paylaşıp ücretsiz tasarım desteği de alabilirsiniz.

 

USB kartvizitler

USB kartvizitler

Baskılar modern ve ileri teknoloji ürünü endüstriyel tesisimizde gerçekleştirilmektedir.

Baskı birçok teknikle gerçekleştirilebilmekte baskı konusunda aylar süren ciddi Ar-Ge çalışmaları sizlere mükemmel bir ürün sunabilmemizi sağladı.

Grafik çalışmayı onaylamanız dan sonra kesin siparişinizi vermeden önce sizlere bir adet gerçek numune üretiyoruz.

Bu numunedeki amacımız hem ürünümüzün fiziksel ve elektronik performansına tanık olmanız. Hem de Baskıda bizi diğerlerinden ayıran üstün özellikleri sizinle paylaşabilme fırsatımız.

numunenizin üretilmesi ve size ulaştırılmasıyla ilgili müşteri temsilciniz den detaylı bilgi alabilirsiniz 0212 356 96 73

Dosya yüklemeler kartvizit şeklinde USB için

 

USB flash bellek kodlama

Dilerseniz tanıtım dosyalarınızı, videolarınız belleklere siz yükleyebileceğiniz gibi bizim tarafımızdan da yüklenebilir. Bu dosyaları ofis ortamınızda sıradan bir bilgisayar ya da notebook gibi bir cihazla kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Ancak bizim yapmamız durumunda ücretlendirme açısından bu gibi her işlem için ilave ücret ödemeniz gerektiğini unutmayınız.

Ayrıca bu dosyalar bellek üzerine kodlanıp silinemez olarakta yazılabilir.  Bu yine ek ücret gerektiren bir işlem olacaktır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken durum sizin tanıtım dosyalarınızı silinemez yapmanız müşterinizi rahatsız edebilir. Sonuçta insanlar kısıtlanmayı ya da zoraki bişeylerin dikte edilmesinden pekte hoşlanmazlar.  Sonuç itibariyle esas amaç tanıtımın hem elektronik ortamda hem de baskı ile kartın üzerinde gösterilmesidir. Esas olan müşterinin günlük hayatında bu ürünü kullanmasını sağladığımızda bu amaca ulaşılmış olacaktır. Silinemeyen dökümanlar ters bir etki yaratma riski taşır. Deneyimlerimize dayanarak silinemeyen dökümandan kaçınmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Baskılı Kartvizit şeklinde USB bellek hakkında tıklayın müşteri temsilcisine ulaşın

Baskısız sadece boş bellek siparişi için tıklayın